Galeria


Dane kontaktowe


Szkoła Podstawowa im. Polskich Nauczycieli Tajnego Nauczania

Siedlęcin ul. Kościelna 5

tel. 75 7137 322

mail: sp-siedlecin@o2.pl

 

LinkiSzkolne Projekty Edukacyjne

SZKOLNE PROJEKTY EDUKACYJNE

REALIZOWANE  W ROKU SZK. 2018/2019

 

1. „Dobre maniery – lubię to!” (w ramach zajęć świetlicowych)

2. „Wkręceni w czytanie!” (w ramach zajęć świetlicowych)

3. „Świętujemy Niepodległą”

 

   W ramach obchodów 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę zostały ogłoszone następujące konkursy:

1. Szkolny Konkurs Poezji Patriotycznej „Nasza Niepodległa”. Konkurs adresowani jest do uczniów klas I – VIII. Uczestnik konkursu prezentuje jeden wybrany przez siebie wiersz o tematyce patriotycznej. Konkurs odbędzie się 30 października 2018 roku.  Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmowane są do 19 października 2018 r. Organizatorami konkursu są Dyrektor Szkoły Zuzanna Kozyra oraz wychowawca klasy III Krystyna Sos.

2. Szkolny Konkurs Plastyczny „Polska w kolorze biało-czerwonym” – 100 lecie odzyskania niepodległości. Konkurs adresowani jest do uczniów klas I – VIII oraz dzieci przedszkolnych.  Interpretacja tematu jest dowolna i zależna od woli osoby wykonującej pracę. Format  od A4 do A2. Technika wykonania prac dowolna. Prace należy złożyć u organizatorów do 30 października 2018 r. Organizatorami konkursu są Dyrektor Szkoły Zuzanna Kozyra oraz wychowawca klasy III Krystyna Sos.

3. Szkolny Konkurs Plastyczno-Techniczny na ZNACZEK POCZTOWY z okazji 100lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Konkurs adresowany jest do uczniów klas I – VIII oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych. Format pracy A4.  Termin złożenia prac do 30 października 2018 r. Organizatorami konkursu są Dyrektor Szkoły Zuzanna Kozyra oraz wychowawca klasy III Krystyna Sos.


2018-09-23