Galeria


Dane kontaktowe


Szkoła Podstawowa im. Polskich Nauczycieli Tajnego Nauczania

Siedlęcin ul. Kościelna 5

tel. 75 7137 322

mail: sp-siedlecin@o2.pl

 

LinkiKubuś Puchatek nad Bobrem

     Jak co roku dzień 25 listopada należy do jednych z przyjemniejszych dat w życiu przedszkolnym każdego Tuptusia, ponieważ tego dnia każdy przedszkolak obchodzi Dzień Pluszowego Misia. 

     Tego dnia dzieci do przedszkola przyniosły jedną z najbardziej ulubionych maskotek- KUBUSIA PUCHATKA. Mimo upływających lat oraz pojawieniu  się coraz to lepszych i ciekawszych zabawek każde dziecko posiada w domu tego niezwykłego misia. 

     Tuptusie w dniu jego święta wspólnie bawiły się z Pluszakiem. Przez cały dzień miś towarzyszył każdemu dziecku. Już na zajęciach porannych dzieci z dużo większą ciekawością i zainteresowaniem brały w nich udział. Podczas zajęć plastycznych każde dziecko w skupieniu rysowało portret Kubusia. Następnie podczas śniadania każdy Tuptuś miał okazję spróbować ulubionego przysmaku bohatera dnia, a mianowicie pysznego miodku. Później przedszkolaki wspólnie ułożyły puzzle przedstawiające sylwetkę misia. Na zakończenie dnia słuchały w skupieniu książkę o jego przygodach czytaną  przez wychowawczynię. 

     Ten szczególny dzień Tuptusie wraz ze swoją Panią uważają za bardzo udany i już nie mogą doczekać się kolejnych obchodów za rok.


2018-11-27