Galeria


Dane kontaktowe


Szkoła Podstawowa im. Polskich Nauczycieli Tajnego Nauczania

Siedlęcin ul. Kościelna 5

tel. 75 7137 322

mail: sp-siedlecin@o2.pl

 

LinkiPasowanie na TUPTUSIA

      Tuptusie mają już za sobą pierwszą ważną uroczystość, jaką bez wątpienia było „Pasowanie na Przedszkolaka”, które odbyło się 27 października 2017r. Rodzice mogli podziwiać występ artystyczny swoich dzieci. Dla Tuptusi było to duże wydarzenie. Przygotowywaliśmy się do niego już od początku roku szkolnego.  W programie uroczystości znalazły się: wiersze, piosenki, tańce oraz zabawa rytmiczna ( „Jeden, dwa, trzy”).

       Dzieci wspaniale zaprezentowały zdobyte już do tej pory umiejętności. Podziwiać można było odwagę najmłodszych i śmiałość.  Rodzice mogą być dumni ze swoich pociech. Po części artystycznej Pani Dyrektor Zuzanna Kozyra, dokonała kolorowym ołówkiem pasowania każdego dziecka na prawdziwego przedszkolaka. Na pamiątkę dzieci dostały dyplom oraz rożek pełen niespodzianek.  Po uroczystości wszyscy zgromadzeni goście udali się na poczęstunek.

        Dziękujemy bardzo Rodzicom za zaangażowanie się w przygotowania do tego wielkiego wydarzenia, Panu Lucjanowi za obecność i zagranie nam melodii do piosenek oraz Pani Kasi za pomoc. 

2017-10-27