Galeria


Dane kontaktowe


Szkoła Podstawowa im. Polskich Nauczycieli Tajnego Nauczania

Siedlęcin ul. Kościelna 5

tel. 75 7137 322

mail: sp-siedlecin@o2.pl

 

Linki



Projekt - Eksperymentuje - Rozwój Kompetencji Kluczowych oraz matematyczno-przyrodniczych i TIK uczniów szkół podstawowych Aglomeracji Jeleniogórskiej

     Serdecznie zapraszam uczniów klas I- VII na zajęcia organizowane w ramach projektu: "Eksperymentuje - Rozwój Kompetencji Kluczowych oraz matematyczno-przyrodniczych i TIK uczniów szkół podstawowych Aglomeracji Jeleniogórskiej"

                                Dyrektor szkoły Zuzanna Kozyra

 

Zajęcia prowadzone w Szkole Podstawowej im. Polskich Nauczycieli Tajnego Nauczania w Siedlęcinie w ramach projektu

„Eksperymentuje - Rozwój Kompetencji Kluczowych oraz matematyczno-przyrodniczych i TIK uczniów szkół podstawowych Aglomeracji Jeleniogórskiej”

L.p.

Nazwa zajęć

Prowadzący

Dzień i godziny realizacji

1.

Wsparcie uczniów zdolnych                             z matematyki kl. I-III

Marlena Łata

piątek 12.20- 13.05

2.

Wsparcie uczniów zdolnych z przyrody klasy I-III

Marlena Łata

sobota 10.15- 11.00

3.

Zajęcia artystyczne klasy I- III

Marlena Łata

sobota 9.30- 10.15

4.

 Realizacja projektów edukacyjnych   kl. I- III

Marlena Łata

sobota 11.00- 11.45

5.

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. I- III

Marlena Łata

piątek 11.30-12.15

6.

Realizacja projektów edukacyjnych kl. IV- VII

Zuzanna Kozyra

sobota 12.15- 13.00

7.

Koło turystyczno- fotograficzne kl. IV- VII

Zuzanna Kozyra

sobota 9.00- 10.30

8.

Koło filmowe

Zuzanna Kozyra

sobota 10.35-11.20

9.

Koło dziennikarskie

Zuzanna Kozyra

sobota 11.25- 12.10

10.

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego kl. I- III

Przemysław Wrotny

piątek 13.10- 13.55

11.

Zajęcia dla uczniów zdolnych z języka angielskiego kl. I- III

Przemysław Wrotny

piątek 14.00- 14.45

12.

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego kl. IV- VII

Przemysław Wrotny

piątek 14.50-15.35

13.

Zajęcia dla uczniów zdolnych z języka angielskiego kl.IV-VII

Przemysław Wrotny

piątek 15.40- 16.25

14.

Koło ekologiczno- przyrodnicze

Renata Sobańska- Puk

sobota 9.50- 11.20

15.

Koło badawczo- eksperymentalne

Renata Sobańska- Puk

sobota 9.00-9.45

16.

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z przyrody kl. IV-VII

Renata Sobańska- Puk

wtorek 14.45- 15.30

17.

Wsparcie uczniów zdolnych matematyka i przyroda kl. IV- VII

Renata Sobańska- Puk

sobota 11.25- 12.10

18.

Wsparcie uczniów zdolnych z chemii

 Renata Sobańska- Puk

wtorek 16.25- 17.10

19.

 Wsparcie uczniów zdolnych                           z geografii

Renata Sobańska- Puk

wtorek 15.35-16.20

20.

Zajęcia wyrównawcze z informatyki  kl. I-III

Elżbieta Knappe

wtorek 11.30-12.15

21.

Zajęcia dla uczniów zdolnych z matematyki kl. IV- VII

Elżbieta Knappe

wtorek 14.00-14.45

czwartek 14.50-15.35

22.

Zajęcia dla uczniów zdolnych z informatyki

kl. IV- VII

Elżbieta Knappe

piątek 13.10-13.55

23.

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. IV- VII

Elżbieta Knappe

czwartek 13.10- 13.55

24.

Zajęcia wyrównawcze z informatyki  kl. IV- VII

Elżbieta Knappe

czwartek 14.00-14.45

25.

Zajęcia dla uczniów zdolnych                          z informatyki kl. I- III

Elżbieta Knappe

środa 11.30-12.15

26.

Zajęcia dla uczniów zdolnych astronomia, wiedza o świecie i człowieku kl. I- III

Elżbieta Knappe

sobota 12.00- 15.00 ( raz w miesiącu)

27.

Plastyka

Dorota Piwowar

piątek 14.45- 15.30

28.

Uczniowie zdolni  plastyka IV- VII

Dorota Piwowar

piątek 15.35- 17.05

 

 

2017-11-01