Galeria


Dane kontaktowe


Szkoła Podstawowa im. Polskich Nauczycieli Tajnego Nauczania

Siedlęcin ul. Kościelna 5

tel. 75 7137 322

mail: sp-siedlecin@o2.pl

 

LinkiInteresujący gość nad Bobrem

     Kolejną osobą, która odwiedziła oddział przedszkolny „Tuptusie” w ramach realizowanego projektu  edukacyjnego pt. „ Poznajemy zawody naszych rodziców”, była mama Floriana Pani Monika Marszałek, która na co dzień uprawia rękodzielnictwo. 

     Podczas tego spotkanie dzieci dowiedziały się, na czym polega praca mamy Floriana. Pani Monika do przedszkola przyniosła swoje niezwykłe i unikatowe dzieła. Opowiedziała dzieciom czym jest rękodzieło, jakimi technikami i sposobami można wykonywać różne ciekawe prace. Następnie każde dziecko mogło podziwiać wytwory Pani Moniki.

     Główną atrakcją tego dnia było przygotowanie koszyczka wielkanocnego z wikliny papierowej przez dzieci z  pomocą naszego gościa. Każde dziecko nie mogło doczekać się, kiedy jego koszyczek będzie gotowy.

     Dzieci pod koniec spotkania otrzymały również prezent od Pani Moniki. Każdy Tuptuś otrzymał króliczka na Wielkanoc uszytego własnoręcznie przez naszego niezwykłego gościa. Do domu zabrały również swoje koszyczki wiklinowe z niespodzianką w środku. 

To było niezapomniane spotkanie. Dzieci wraz ze swoją Panią bardzo dziękują mamie Floriana za przybliżenie im swojego zawodu oraz za profesjonalne przygotowanie się do prelekcji.


2017-04-12